Amını Okşarken Yakaladığı Yengesine Yardım Etti

Videoyu İndirmek için tıklayın.

Abisi iş nedeniyle şehir dışına giden üniversiteli genç yengesi ile evde yalnız kalmıştır. Abisini eşi, son derece alımlı ve güzel bir kadındır. Yengesini giyinirken yakalayan genç özür diler ve odadan çıkar. Fakat kocasının uzun zamandır şehir dışında olması nedeniyle kadın sevişmek için yanıp tutuşuyordur. Eşinin kardeşine her ne kadar kızsa da onu arzulayarak yatağına uzanır.

Kocasının kardeşini düşleyen kadın amını okşamaya başlar ve bacaklarını açarak amını okşamaya başlar. Mastürbasyon yaparken inleyen kadını yan odada kalan genç duyar ve yengesinin odasına girer. Kendinden geçen kadın eşinin kardeşini gördüğünde toparlanır ve ona kızar.

Genç adam, kendisinden hoşlandığını ve onunla birlikte olmak istediğini mastürbasyon yerine gerçek bir seks yapabileceğini söyler. Genç ve alımlı kadının da istediği budur ama bir yandan da korkar. Sadece bir kerelik böyle bir şey olacağını ve kimseye bahsetmemesi gerektiğini söyler.

Tüm şartları kabul eden genci yanına çağırır ve bacaklarını açarak genç adamın elini bacak arasına koyar. Genç adam kadının ıslak bacak arasını okşar ve kadın da genç adamın  koca sikini okşamaya başlar. İkisi de kendilerinden geçerler. Kadın inleyerek sakın ileriye gitme dese de artık iş işten geçmiştir. Yengesini yatağa uzatan genç adam bacaklarını iki yana açar ve yengesinin amını yalamaya başlar. Daha fazla dayanamayan genç hızlı şekilde yengesinin amına girip çıkamaya başlar.

Benzer Videolar

Bir cevap yazın