Azgın Gencin Sex Hikayeleri 3

Videoyu İndirmek için tıklayın.

Bursalı Turgay Mudanya’daki vahşi seks partisinden sonra emmeli gömmeli kırbaçlı sekse iyice müptela olmuştu. O gece iki turgaymış anca tatmin olmuştu. Sıradakine üç turgayarım diye düşünüyordu. Ama aklına gelmeyen başına gelecekti.
O gece sesleri duyup 30 yıldır ilk defa amı sulanan alt komşu yaşlı teyze, sabah erkenden dayanamayıp bi tur da bana gay diye kapısına dayandı. Bursalı Turgay siki ne kadar sertse kalbi de o kadar yumuşaktı. Alt komşusunu kırmak istemedi. Ancak sikini azıcık sokar sokmaz yaşlı kadının kalbi heyecana dayanamayıp kalp krizi geçirdi. Turgay şimdi yarrağı yemişti. Durumu izah etmesinin hiçbir yolu yoktu. Üstelik yaşlı teyzenin kocası nüfuzlu bir emekli bürokrattı.
Hızla pasaportunu topladı Amerika’ya yola çıktı. Havaalanında kocaman sikinden dolayı pantalonunun içine silah sakladı zannedilerek çıplak arandı. Tüm engellere rağmen Amerika’ya ulaşmayı başardı ve Oregon’daki aile yadigarı köşke saklandı. Bu köşk, “çikibambam” lakaplı kovboy dedesinden kalmıştı, kızılderili dilinde “hep vuran hiç durmayan” anlamına gelen bu lakâp yüzünden bu köşke uzun zamandır gelmeye cesaret edebilen olmamıştı. Rahmetli kovboy dede, gündüz tabancayla gece yarrağıyla vurmasıyla meşhurdu. Kasabada sikilmedik karı kalmayınca tüm kasabalı erkekler karılarını kızlarını toplayıp Oregon’u terk etmişti.
Turgay, burada güvende olacağını düşünüyordu. Bilmediği şey ise interpolün çoktan peşine düştüğüydü. Haberi alan ABD polisi, saklanabileceği yerleri tespit ederek aramaya başladı. Turgay sıcak bir duş alırken bu köşke en yakın polis ekibi çoktan yola çıkmıştı.
Neyse ki yoldaki polis ekibi kadınlardan oluşuyordu. Onları tatmin edecek kadar iyi sikebilirse tutuklamamaya ikna edebilirdi. Hadi Turgay sikine kuvvet, hayatın buna bağlı.

Azgın Gencin Sex Hikayeleri Bölüm 1

Azgın Gencin Sex Hikayeleri Bölüm 2

 

Benzer Videolar

Bir cevap yazın

Bunu da İzle
Kapalı