Direksiyon Öğretmeni Olgun Kadın Öğrencisi İle Arabada Sevişiyor

Videoyu İndirmek için tıklayın.

Direksiyon öğretmeni olan olgun ve ateşli kadın iki yıl öncesini kocasını kaybetmiş ve duldur. Geçimini direksiyon öğretmenliği yaparak sağlayan kadın artık erkeksizlikten kudurmuş ve kendine bir partner aramaya karar vermiştir. O gün direksiyon dersine gelen öğrencisi beyaz tenli, kaslı bir vücuda sahip yakışıklı bir üniversite öğrencisidir. Öğrencisine gözünü kestiren olgun ve dul öğretmen kamerasını açarak eğitimi kaydetmesini ister.
Aracı çalıştıran dul öğretmen araba kullanmayı anlatırken seksi konuşmalar yapar ve bir yandan da bacaklarının arasını açıp kapatır. Öğrencisi gözünü kadının muhteşem göğüslerinden ve bacaklarından alamaz ve kamerayla bacak arasını çekmeye başlar. Trafiğe kapalı bir alana arabayı süren olgun ve dul öğretmen arabayı durdurur ve elbisesini çıkarmaya başlar. Öğrencisine hepsini çek özledikçe beni izlersin der. Kadın yavaş yavaş fermuarını açar ve sütyenini çıkarır. Daha sonra diri ve sert göğüslerini okşamaya başlar ve kameraya doğru bakışlar atar.
Kıyafetini tamamen çıkartan kadın iç çamaşırı giymemiştir ve bacaklarını yukarı doğru iki yana açarak bacak arasını okşamaya başlar. İyice azan kadın, öğrencisinin pantolonunu sıyırarak penisini yalamaya başlar. 2 yılın erkeksizliği ile sömüre sömüre emmeye başlar. Arabada rahat içine alamayacağı için öğrencisini evine götürür. Eve girer girmez soyunan dul ve olgun direksiyon hocası koltuğa uzanır ve öğrencisini içine alır.

Benzer Videolar

Bir cevap yazın