Diri Bir Vücut İsteyen Kıza Spor Hocası Sevişerek Kas Yaptırıyor

Videoyu İndirmek için tıklayın.

Özel bir şirkette halka ilişkiler müdürü olarak çalışan genç kadın insanlara daha güzel görünmek için spora başlamaya karar veriyor. İnternetten bulduğu özel fitness hocasıyla anlaşan kadın diri ve çekici bir vücut istediğini söylüyor. Evde özel ders veren atletik vücutlu spor hocası kadının evinin adresini alıyor ve evine gidiyor. Daracık taytı ve sütyeni ile spor hocasını bekleyen kadı, spor hocasının görünce nefesi kesilir.
Spor hocası daha rahat olmak için şortunu giyer ve spora başlarlar. Kadının dar taytından seksi kalçaları ve vücudu kendini belli eder ve spor hocası bu vücuttan etkilenir. Öne eğile hareketini göstermek isterken kadını önüne alır ve domaltır. Belinden tutarak kendine çeker ve bir süre böyle kalmasını söyler. Spor hocasının kalkan kalın yarrağını kalçasında hisseden kadın güler ve değişik bir spor anlayışınız var der.
Spor hocası, çok diri ve kaslı bir vücuda kısa sürede kavuşmak isterse özel tekniğini uygulamayı önerir. Daha sonra kadını kucağına alır ve ateşli dudaklarından öpmeye başlar. Spordan dolayı ateşler içinde kalan kadının kokusu spor hocasını çıldırtır. Kadını masanın üstüne attığı gibi daracık taytı sıyırır ve kadının ıslak ve sıcak bacak arasına hızlı şekilde girmeye başlar. Acıdan ve zevkten deliye dönen kadın yüksek sesle inleyerek spor hocasının kalın  sikini içine alır.

Benzer Videolar

Bir cevap yazın

Bunu da İzle
Kapalı