Evlenecek Oğluna Seksi Öğretmesi İçin Özel Seks Hocası Tutuyor

Videoyu İndirmek için tıklayın.

Daha önce hiçbir kızla görüşmemiş olan genç adamın yakın zamanda düğünü olacaktır. Bir kadınla nasıl sevişileceğini bilmeyen genç adam durumu babasına söyler ve babası da ona olgun bir kadın seks hocası tutar. Büyük göğüslü, atletik vücutlu seks hocası özel ders için yanındaki şişme kadın ile adamın evine gelir.
Eve girdiğinde adamın bir sandalye üzerinde sevişme çalışması yaptığını görür ve onunla değil bununla yapacaksın diyip şişme kadını önüne atar. Fakat şişme kadınla da bir şey yapamayan adamın şehvetli bakışlara ve azdırıcı hareketlere ihtiyacı olduğunu anlar.
Olgun seks hocası gömleğinin düğmelerini açar ve göğüslerini dışarıya çıkarır. Daha sonra adamın önüne eğilir ve onun pantolonunu hızlı şekilde sıyırır. Adamın penisini eline alan olgun kadın, adama ateşli bakışlar atar. Daha sonra adamın penisini okşarken ağzına alır ve yalamaya başlar. Genç adam kendinden geçmiştir. Olgun seks hocası adamın penisini dakikalarca yalar.
Daha sonra çamaşırını sıyıran seks hocası bacaklarını açarak masaya uzanır ve genç adamı seksi konuşma ile yanına çağırır. Genç adam önce kadının bacak arasını okşamaya başlar ve daha sonra hızlı şekilde penisini kadının içine sokar. Masa üzerinde dakikalarca kadının içine girip çıkar. Sonra sandalyeye oturttuğu genç adamın kucağına oturan olgun kadın dakikalarca kucağında zıplamaya başlar.

Diri Bir Vücut İsteyen Kıza Spor Hocası Sevişerek Kas Yaptırıyor

Benzer Videolar

Bir cevap yazın

Bunu da İzle
Kapalı