Sevgilisinden Ayrılan Kız Tatil İçin Gittiği Otelde Tanıştığı Adamla sikişiyor

3Balkonda sabah kahvesini içiyor ve sonra daracık taytı ile spor yapmak için bahçeye iniyor. Yeşillik alanda sporunu yaparken ağaçların arasından onu izleyen otel çalışanı kızın yanına giderek onu etkileyecek sözler söylüyor. Kendisini mutsuz gördüğünü isterse teselli edebileceğini ve mutlu edeceğini söylüyor.

Bu sözlerden etkilenen kız ayrıldığı sevgilisine de ders vermek için adama yarım saat sonra odasına gelmesine söylüyor. Odaya giden üniversiteli çıtır kız ateşli bir sevişme için duşunu alıyor ve parterini baştan çıkarmak için azdırıcı kokular sürünüyor. Duştan çıkan azgın kız kendini kuruladıktan sonra seksi iç çamaşırlarını giyiyor ve tam bir seks kadını gibi görünmek için uzun çizmelerini giyiyor. O sırada kapı çalıyor ve iç çamaşırları ile kapıyı açıyor.

Üniversiteli çıtır kızı iç çamaşırları ile gören adam hemen kapı önünde öpmeye ve kızın bacak arasını okşamaya başlıyor. Biran önce içine almak isteyen azgın kız yatağa geçiyor ve adam kızın çamaşırını sıyırarak çıkartıyor. Kızın bacaklarını iki yana açarak bacak arasını emmeye ve yalamaya başlıyor. Dil darbeleri ile kendinden geçen kızın bacak arası ıslanıyor. Daha fazla dayanamayan kız adamın kucağına oturarak içine almaya başlıyor. Dakikalarca adamın kucağında inleyerek zıplıyor. amatör seks hayatın tadıdır

Exit mobile version