Temizlikçi Kadın Temizliğe Gittiği Evin Erkeği İle Para Karşılığı Sevişiyor

Videoyu İndirmek için tıklayın.

Maddi durumu iyi olmayan kadın zengin ailelerin evine temizliğe gidiyordu. Kocası çalışmayan ve kendisiyle ilgilenmeyen kadın hayata tutunabilmek için her gün evleri temizliyordu. En son temizliğe gittiği evin beyinin maddi durumu çok iyiydi ve evin beyi uzun yıllardır bekardı. Temizliğe giden kadın evin boş olduğunu düşündüğünden rahat şekilde temizliğe başlamıştı. Önce mutfaktan başlayan kadın sıcaktan dolayı üzerindeki kalın giysileri çıkarmış ve tişört, şort ile ortalığı topluyordu.

Her odada farklı bir giysisini çıkaran kadın yatak odasına geldiğinde şortunu ve tişörtünü de çıkarmıştı. İçindeki seksi siyah dantelli iç çamaşırı ile kalan kadın banyoyu da o şekilde temizledi. Daha sonra salona geçen kadın iç çamaşırlarını da çıkardı ve salonda çıplak şekilde temizlik yapmaya devam etti.

Evin beyi o ara salonda oturuyordu ve kadın ona arkası dönük şekilde temizliğini yapıyordu. sikini çıkaran adam kadını izleyerek penisiyle oynamaya başladı. Arkasını dönen kadın utanmıştı ama evin zengin beyi utanmaması gerektiğini söyledi. Paraya ihtiyacı olduğunu bildiği evli kadına kendisini mutlu ederse çok para vereceğini söyledi. Parayı gören kadın hemen adamın önünde eğildi ve koca sikini yalamaya başladı. Penisi sertleşen adam artık içine girmek istediğini söyledi ve çırıl çıplak kadını kucağına oturttu. Kadın eliyle penisi bacak arasına soktu ve adam ıslak bacak arasının içinde gidip gelmeye başladı. amatör seks

Benzer Videolar

Bir cevap yazın