Üniversiteli Kızın Fotomodellik İçin Gittiği İş Görüşmesi sikişle bitti

Videoyu İndirmek için tıklayın.

Ailesinden uzakta üniversite okuyan genç ve çıtır kız geçinebilmek için iş aramaya başlar. İnternette gördüğü fotomodellik ilanını arar ve iş için uygun olduğunu söyler. Telefondaki kişi iç çamaşırı fotoğrafları çekeceklerini bunu bilerek gelmesini söyler ve büronun adresini verir.

Vücuduna ve seksiliğine güvenen üniversite öğrencisi büyük heyecanla büronun yolunu tutar. Henüz patron gelmemiştir ve gelmesini bekler. Kapı çaldığında genç kız kapıyı açar ve patronunu güler yüzle karşılar. Görüşme için arka odaya geçen patron ve üniversiteli kız konuşmaya başlarlar. Patron, sektörün güzelliğinden ve zorluğundan bahseder. Çok para kazanması için videolarda da oynatabileceğini fakat öncesinde bir deneme yapması gerektiğini söyler.

Paraya ihtiyacı olan kız kabul eder ve patronun isteği üzerine adama sakso çekmeye başlar. Patronun penisini büyük bir iştahla yalayan kız dakikalarca emer ve patronunu boşaltır. Testi geçen kız hemen hazırlıklara başlar ve ilk video için iç çamaşırlarını giyer.

Patron bizzat kendisi videoda oynamak ve ilk deneyimi yaşamak ister. İç çamaşırı ile karşısında duran kızı yatağa atar ve çamaşırını çıkararak çıtır kızın bacak arasını yalamaya başlar. Kızın bacak arası sırılsıklam olur ve patron kızın bacaklarını açarak ıslak ve sıcak bacak arasına girmeye başlar. İlk defa içine alan kız inleyerek patronunun altında anın tadını çıkarır.

Benzer Videolar

Bir cevap yazın