Uykusu Ağır Olan Kuzeninin Yanına Yattı ve Amını Yalayarak Boşalttı

Üniversiteyi aynı şehirde okuyan iki kuzen beraber aynı evde kalmaktadırlar. Genç adam, kuzeninin büyük göğüslerinden ve kalçasından çok etkilenmektedir. Her gece kuzenini düşünerek mastürbasyon çeker ve onun çamaşırlarını koklar. Artık kafasına koymuştur kuzeni ile sevişecektir. İki kuzen çok anlaştığı için evde de rahat gezmektedirler.

Kızın bir problemi vardır ve uykusu çok derindir. Bu nedenle top atılsa duymaz. Bu durum erkek kuzenin işine gelir ve planını uygulamaya başlar. Bir gece kuzeninin odasına girer ve çıplak şekilde onu koklamaya başlar. Kuzeni, sütyensiz ve çıplak yatmayı çok sevdiği için yatakta çıplak şekilde yakalar.

Kuzeninin ağır uykusundan faydalanan genç adam, seksi kadının beyaz dantelli iç çamaşırının içine elini sokar. Sıcak ve yumuşak bacak arasını okşamaya başlar. Rüyada olduğunu sanan kadın zevkten kasılmaya başlar. Genç adam kadının büyük ve iri göğüslerini emmeye başlar ve o arada kuzeni uyanır.

Neye uğradığını şaşıran kadın sesini çıkarmaz ve zevk almaya devam eder. Artık her şey adamın istediği gibi gider ve kadının külodunu yana sıyırarak içine girmeye başlar. Kadının zevkten gözleri yerinden fırlar. Hayaline kavuşan adam hızlı ve sert şekilde kuzeninin içine girip çıkmaya devam eder. Daha sonra yatağa uzanan adam, kuzenini kucağına alır ve zıplatarak kuzenini inletmeye devam eder.

Bir cevap yazın