Uyuyan Sevgilisini Uykusunda Okşayarak Azdırdı ve Daha Sonra Amcığına Girdi

Videoyu İndirmek için tıklayın.

Üniversiteli bir çift sınav haftasında aynı öğrenci evinde kaldılar. Yorucu bir ders çalışmanın ardından aynı yatakta uyuya kalan çiftlerden erkek olan sabah ilk uyanan oldu. Sevgilisinin kalçasının penisine değdiğini gören genç, sevgilisini uyandırmadan yavaş yavaş kızın iç çamaşırının üzerinden bacak arasını okşamaya başladı. Rüyada olduğunu sanan kız zevk alarak inlemeye başladı ve tişörtünü sıyırarak göğüslerini okşamaya başlıyor.

Sevgilisinin azdığını gören genç elini kızın iç çamaşırından içeri yavaş yavaş sokarak kızın bacak arasını okşamaya ve parmaklamaya başlıyor. Kızın gözleri yavaş yavaş açılınca o da sevgilisinin şortundan elini içeri sokarak penisini okşamaya başlıyor. İkisi de fena halde birbirlerini isterken ateşli şekilde öpüşmeye başlıyorlar. Oğlan kızın dudaklarından öperken göğüslerini okşamaya başlıyor ve kız derin nefesler alarak inliyor.

Artık dayanamayan kız yataktan kalkıyor ve sevgilisinin şortunu indirerek sertleşmiş olan penisi ağzına alıyor. Ateşli gözlerle sevgilisine bakarak yalamaya ve penisi öpmeye başlıyor. Kızı yatağa yatıran genç kızın çamaşırını çıkarıyor ve bacaklarını iki yana açıyor. Ardından kızın ıslak ve ateşli bacak arasını yalamaya başlıyor. Kız bacak arası yalandıkça kendinden geçiyor ve bembeyaz göğüslerini okşamaya başlıyor. Artık seni içimde istiyorum diyen kız bacaklarını iki yana açıyor ve sevgilisinin penisini arasına alıyor. Genç adam kızın bacak arasına sert şekilde giriyor.

Benzer Videolar

Bir cevap yazın